Na 11 jaar einde aan hegemonie Feyenoord: PSV wint VVCS Veldencompetitie 

29 mei 2026

Het is ongelofelijk maar waar… PSV verslaat Feyenoord en pakt de prijs voor Beste Veld. Het grasteam van Ajax komt op een mooie 3e plaats. En ook Sparta, Heerenveen, FC Groningen en Excelsior gooien hoge ogen met een gemiddelde van rond de 4 uit 5. Mooi om te zien dat clubs als Volendam en Heracles die lang op kunstgras speelden met hun grasmat weer meedoen om een plek in het linkerrijtje.

Maar de felicitaties gaan uit naar het grasteam van PSV, na 11 jaar Feyenoord van de troon stoten is een knappe prestatie. Proficiat!

 

Over de VVCS veldencompetitie
De aanvoerders uit de Eredivisie en Keuken Kampioen Divisie geven wekelijks hun waardering aan de velden in Nederland. Na elke speelronde ontvangt VVCS-voorzitter Evgeniy Levchenko van de aanvoerders van de uitspelende clubs een tekstbericht met de waardering van 1 (slecht) tot en met 5 (topveld) voor het veld waarop zij gespeeld hebben.