VVCS over mentale kwesties profvoetballers: één gesprek kan het verschil maken.

8 januari 2025

Spelersvakbond VVCS gaat met Meglio, mentale zorg en coaching, een nieuwe dienst aanbieden.

Sportpsycholoog Paul van Zwam: “We hebben gemerkt dat spelers wel geholpen zijn met een gesprek, maar dat er niet altijd de behoefte is aan een psychologisch traject. Voor deze situaties biedt VVCS de Eén Gesprek service aan.”

Levchenko, VVCS: “In een goed uur kan dit gesprek voor spelers net dat dominosteentje zijn dat wordt opgevangen. Dat biedt uitkomst om weer door te kunnen. Zowel op het veld, als daarbuiten.”

De komende weken start er een social media campagne waarin spelers, oud-spelers en coaches nog eens wijzen op de waarde van de zgn. Single Sessions voor profvoetballers en -voetbalsters.

Voor VVCS leden is deze dienst kosteloos. Meer weten? Stuur ons een mail voor meer informatie: info@vvcs.nl. Of kijk op het Mentale Portaal. Hier kun je ook direct een afspraak inplannen.

Disclaimer: de privacy van de deelnemers is uiteraard gewaarborgd. VVCS krijgt uitsluitend te horen hoeveel spelers/speelsters van de dienst gebruik maken, niet welke spelers/speelsters.